Товари торговельної марки Ardesto розробленні та виготовлені у відповідності до найвищих стандартів якості, тому ми висловлюємо впевненість, що їх використання принесе вам лише задоволення.

Діяльність нашого інтернет-магазину здійснюється у рамках закону «Про захист прав споживачів». Якщо в термін гарантійного обслуговування придбана в нашому інтернет-магазині техніка ламається, Ви гарантовано отримуєте можливість безкоштовного усунення несправностей, заміни товару на аналогічний або повернення коштів. Для цього просто зверніться в офіс продажу або будь-який сервісний центр фірми виробника товару.

Гарантійне обслуговування

1) Гарантійне обслуговування здійснюється лише за наявності правильно і чітко заповненого оригінального гарантійного талону, у якому вказані: модель виробу, дата продажу, серійний номер, термін гарантійного обслуговування, та печатки фірми-продавця.

2) Строк служби побутової техніки складає 5 років.

3) Термін придатності посуду і аксесуарів для кухні та дому – необмежений.

4) Виріб призначений для використання у споживчих цілях. У разі використання виробу в комерційній діяльності продавець/виробник не несуть гарантійних зобов’язань, сервісне обслуговування виконується на платній основі.

5) Гарантійний ремонт виконується впродовж терміну, вказаного в гарантійному талоні на виріб, в уповноваженому сервіс-центрі на умовах та в строки, визначені чинним законодавством України.

6) Виріб знімається з гарантії у випадку порушення споживачем правил експлуатації, викладених в інструкції з виробу.

7) Виріб знімається з гарантійного обслуговування у випадках:використання не за призначенням та не у споживчих цілях;

  • механічні пошкодження;
  • пошкодження, що виникли у наслідок потрапляння всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах;
  • пошкодження, що викликані стихійними лихами (дощем, вітром, блискавкою та ін.), пожежею, побутовими факторами (надмірна вологість, запиленість, агресивне середовище та ін.);
  • пошкодження, що викликані невідповідністю параметрів живлення, кабельних мереж державним стандартам та інших подібних факторів;
  • при експлуатації обладнання в електромережі з відсутнім єдиним контуром заземлення;
  • при порушенні пломб встановлених на виробі;
  • відсутності серійного номера пристрою, або неможливості його ідентифікувати.

8) Гарантія не розповсюджується на витратні матеріали та аксесуари, а також фільтри, полиці, ящики, підставки та інші ємності для зберігання продуктів.

9) Термін гарантійного обслуговування побутової техніки складає від 12 місяців до 5 років з дня продажу.

10) Термін гарантійного обслуговування посуду і аксесуарів для кухні та дому, у разі заводських дефектів, складає 1 місяць.

 

Тел.: 0 800 300 345
Пн-пт: з 09:00 до 18:00
Сб, Нд: вихідні