Асортимент побутової техніки ARDESTO доповнився новою категорією товарів – комбіновані плити. Десять моделей розмірами 50х60 та 60х60 см. вже доступні для купівлі. Плити ARDESTO, як і вся продукція Бренда, мають високу якість виконання за демократичної ціни. Вироблені в Європі, з аустенітної сталі марки AISI 304 з підвищеним вмістом нікелю, що захищає від корозії та іржі і забезпечує довговічність у користуванні.
Всі комбіновані плити ARDESTO мають функцію газ-контроль, що гарантує безпеку під час експлуатації.

Також в базовій комплектації всього модельного ряду присутні змінні форсунки для скрапленого газу LPG на випадок відсутності підключення до природнього газу.

Поверхня стінок духової шафи вкрита емаллю легкого очищення, завдяки чому легко змивати з них жир та інші забруднення. Зберігати форми для випікання та сковорідки можна у місткому висувному відділенні.

Опціонально в моделях комбінованих плит ARDESTO доступні функції конвекція та гриль, автоматичне запалювання конфорок, механічний таймер для духової шафи та таймер на газову конфорку, міцні та надійні чавунні решітки, ВОК (турбо)-конфорка а також дверцята з подвійним знімним склом (ARDESTO Cool Door).

З кухонними плитами ARDESTO рутинні процеси приготування страв стануть легкими і у Вас завжди буде бажання створювати нові та смачні шедеври кулінарії.