Електричні зубні щітки ARDESTO із ультразвуковою технологією чищення та середньою жорсткістю щетини DuPont. Набагато краще за звичайні щітки видаляють зубний наліт і камінь. Мають кілька режимів роботи, зокрема стандартне чищення, для чутливих зубів, відбілювання та масаж ясен. Вибраний режим відображається за допомогою світлодіодного індикатора на корпусі. Усі щітки, крім дитячої, мають клас захисту IPX7 – їх захищено від потрапляння вологи навіть під час тривалого занурення у воду.
Для ще досконалішого догляду за ротовою порожниною у пригоді стане стаціонарний іригатор ARDESTO OI-R600WTB із функціями чищення та масажу ясен. Має 10 режимів тиску води в діапазоні 0,2-0,86 МПа. Клас водостійкості пристрою: IPX4 – захист від бризок і суцільного скупчення вологи.
Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-003DOG, дитяча
Дитяча електрична зубна щітка ARDESTO ETB-003DOG із унікальним дизайном у формі милого песика-далматинця перетворює процес чищення зубів на захопливу гру. М’яка щетина ніжно очистить зуби дитини, забезпечуючи ретельний та бережний догляд. Клас захисту IPX6 – щітку можна мити під струменем води. Працює від двох батарейок стандарту ААА, їх ресурсу вистачить на декілька тижнів безперервної роботи. Для дітей віком від 5 років.

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-101W, біла
Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-101W із ультразвуковою технологією чищення із частотою пульсації 35 000 рухів на хвилину. Є три режими для різних потреб: стандартне чищення, для чутливих зубів і масаж ясен. Живлення щітки відбувається завдяки вбудованому акумулятору Li-Ion з ємністю 350 мА год, цього вистачить до 25 днів роботи на одному заряді. Про необхідність підзаряджання підкаже світлодіодний індикатор. Щітка заряджається за допомогою кабелю живлення micro USB, що є в комплекті.

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-112W, біла
Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-112W із ультразвуковою технологією чищення із частотою пульсації 40 000 рухів на хвилину. У комплекті є дві додаткові класичні насадки. Живлення щітки відбувається завдяки вбудованому акумулятору Li-Ion з ємністю 650 мА год, чого вистачить до 25 днів роботи на одному заряді. Про необхідність підзаряджання підкаже світлодіодний індикатор. Щітка заряджається бездротовим шляхом за допомогою індукційної док-станції з USB-коннектором, що є в комплекті.

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-113W, біла
Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-113W із ультразвуковою технологією чищення із частотою пульсації 40 000 рухів на хвилину. У комплекті є дві додаткові класичні насадки. Живлення щітки відбувається завдяки вбудованому акумулятору Li-Ion з ємністю 650 мА год, цього вистачить до 25 днів на одному заряді. Про необхідність підзаряджання підкаже світлодіодний індикатор. Щітка заряджається бездротовим шляхом за допомогою док-станції з індукційною технологією, що є в комплекті.

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-211B, чорна
Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-211B із ультразвуковою технологією чищення із частотою пульсації 40 000 рухів на хвилину. Ергономічна форма ручки з покриттям Soft Touch робить процедуру зручною та приємною. У комплекті є п’ять додаткових класичних насадок і дорожній футляр із відділенням для двох насадок. Живлення щітки відбувається завдяки вбудованому акумулятору Li-Ion з ємністю 650 мА год, цього вистачить до 25 днів роботи на одному заряді. Про необхідність підзаряджання підкаже світлодіодний індикатор. Щітка заряджається бездротовим шляхом за допомогою док-станції з індукційною технологією, що є в комплекті.

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-212CB, чорна
Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-212СB із ультразвуковою технологією чищення із частотою пульсації 40 000 рухів на хвилину. У комплекті є чотири додаткові класичні насадки і дорожній футляр із відділенням для двох насадок. Живлення щітки відбувається завдяки вбудованому акумулятору Li-Ion з ємністю 650 мА год, цього вистачить до 25 днів роботи на одному заряді. Про необхідність підзаряджання підкаже світлодіодний індикатор. Щітка заряджається бездротовим шляхом за допомогою зарядної бази з індукційною технологією, на яку для більшої зручності встановлюється склянка для полоскання рота, що є в комплекті.

Стаціонарний іригатор ARDESTO OI-R600WTB
Стаціонарний іригатор OI-R600WTB із функціями чищення та масажу ясен. Має 10 режимів тиску води в діапазоні 0,2-0,86 МПа. Частота пульсації іригатора становить 1400 разів на хвилину, саме такий параметр рекомендовано стоматологами. Клас водостійкості приладу: IPX4 – це забезпечує надійний захист від бризок і суцільного скроплення вологи. Об’єм резервуару для води – 600 мл, цього достатньо мінімум для двох повноцінних сеансів чищення.
У комплекті до іригатора є дві класичні насадки, за допомогою яких легко повністю очистити важкодоступні місця ротової порожнини, до яких не може дістатися звичайна зубна щітка. А також очищувач язика, який дає змогу ефективно очистити поверхню язика від нальоту та шкідливих бактерій.