Забудьте про віники та швабри. Роботи-пилососи ARDESTO легко впораються із сухим та вологим прибиранням в оселі та зекономлять своїм власникам сили і час. Одразу три моделі цих розумних гаджетів відтепер в асортименті бренда: ARDESTO RVC-S1300W, ARDESTO RVC-S600W, ARDESTO RVC-S1200B.
Бокові щітки усіх трьох роботів-пилососів разом з фіброю-полотером здатні працювати на п’яти типах підлогового покриття, що знімає потреби в додатковому обладнанні для прибирання. Тверда підлога у ванній, дерев’яна чи ламінат у кабінеті, килим у вітальні та лінолеум на кухні будуть однаково чистими завдяки універсальності пристроїв.

Керувати пилососами можна через пульт дистанційного керування або через механічні кнопки на корпусі. Усі вони оснащені датчиками низького заряду і самі вчасно повертаються до зарядної станції, аби відновитися для подальшої роботи. Ємність акумулятора пилососів – 2 500 мА год, завдяки чому на одному заряді можна прибрати площу до 90 – 120 м2.

Моделі RVC-S1300W і ARDESTO RVC-S600W мають три режими прибирання: автоматичне, вздовж перешкод (за периметром) та прибирання однієї кімнати. А модель RVC-S1200B може прибирати ще й за спіраллю, що збільшується.

Якщо в помешканні підлога знаходиться на різних рівнях, можна не хвилюватися, що робот-пилосос впаде, адже усі моделі оснащено спеціальним датчиком і вони «відчувають» небезпеку. Також вони чудово «розуміють», де знаходяться стіни, меблі та інші перешкоди. Як звичайні, так і встановлені за допомогою функції Electronic wall. А ще в комплекті пилососів ARDESTO є спеціальні магнітні смуги, якими можна видокремити в приміщенні зони, де прибирати не потрібно.

І не можна не згадати про цікавий сучасний дизайн роботів-пилососів ARDESTO. Їхній футуристичний стиль чудово відповідає функціоналу та робить їх гарним елементом інтер’єру будь-якої оселі.